Wednesday, September 23, 2009

Inspirations: Wedding Country Style.I know it's a deco blog but when I saw this beautiful wedding photos on this blog I absolutely was under a big wow and I felt a need to share with you this beautiful wedding!
I love how they arranged it - the simplicity of colors and decoration. Everything perfectly matched with each other. From invitation, sweet signs to these green apples!!! I wouldn't be a true woman if I didn't mention about her stunning dress, natural and beautiful make-up and cute shoes! Classy and divine! Simply beautiful!

I fell for the apple idea right now!
A huge L.O.V.E. for this idea!

Wiem że jest to blog poświęcony aranżacją wnętrz I dekoracjom, ale gdy zobaczyłam te niesamowite zdjęcia ze ślubu Christy i Christiana na tym oto blogu – zaniemówiłam i poczułam ogromną potrzebę podzielenia się z wami tą moją niecodzienną inspiracją!
Jestem pod ogromny wrażeniem jak to zaaranżowali – prostota kolorów i dekoracji. Wszystko pięknie ze sobą współgra. Od zaproszeń, drogowskazów po te zielone jabłka!!!
Nie byłabym typową kobietą gdybym nie wspomniała o jej prześlicznej sukience /sama taką chciałabym mieć – co ja mówię, sama skopiowałabym cały ten ślub!/, delikatnym i bardzo naturalnym makijażu oraz o przeuroczych butach!
Piękno i prostota – jak dla mnie cudne połączenie! Czy ja już wspominałam, że się kompletnie zakochałam w tym pomyśle z zielonymi jabłkami!
Here you have a short but cute video from the wedding!

Poniżej możecie zobaczyć krótki filmik ze ślubu tej pary!christy + christian from joel serrato on Vimeo.

2 comments:

LifestyleBohemia said...

I'm a fan! The atmosphere is so beautiful & romantic. Beautiful!
Have a great day!
xx

Kamila said...

Z WIELKA PRZYJEMNOŚCIĄ OBEJRZAŁAM FILM I PRZECZYTALAM O TWOIM WIELKIM ZACHWYCIE STYLISTYKĄ ŚLUBU ....TO OBARDZO MILE I LICZE NA TO ,ŻE GUSTA POLAKÓW POWOLI PÓJDA W TYM KIERUNKU ...POZDRAWIAM